Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 200 ezer Forintotok,...

Ha lenne 200 ezer Forintotok, abból milyen autót vennétek?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem akarok autót venni, az meg végképp nem érdekel, hogy ennyiért nincsen autó.


Szóval mit vennétek ennyiért, milyen szempontokat vennétek figyelembe? Vételárról beszélünk, a tankolós, fenntartásos hülyeséget is hagyjuk. :D



2013. okt. 28. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Semmit, mert átírás, adó és biztosítás után 100 ezer maradna amiből aztán már tényleg nem lehet mást, csak roncsot venni.
2013. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
és akkor még nem tankoltam...
2013. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni, miért is ne lehetne. Valami régi japánt vennék, sok műszakival és mész vele addig, amíg ki nem rohad alólad.
2013. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mint írtam, VÉTELÁR a 200 000, nem érdekel sem az adó, sem a benzinkút, sem a műszaki.
2013. okt. 28. 16:02
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Én is annyiért vettem anno, melózok is rajta a mai napig. Hondát vennék ma is. Ez remélem elég egyértelmű válasz :D
2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A melózást nem is zártam ki. :)

Az egyáltalán nem baj, ha foglalkozni kell vele. Kivétel akkor, ha az autó csak szervizben javul, otthon nem.

2013. okt. 28. 16:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is kérdés, hogy mennyire vagy hajlandó hozzányúlni. Motorikusan nincs baj vele, de a hátulja konkrétan össze volt rohadva, a lengőkarokat úgy kellett kivágni belőle. Tehát nem volt elég egy izzót cserélni benne :D
2013. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha vennék autót, akkor külön örülnék neki, ha alkalmas lenne mindennapi használatra, de azért van mit szerelgetni, javítgatni rajta. Azt már azért én sem vállalnám be, hogy vagy elindul, vagy nem. :D
2013. okt. 28. 16:30
 9/22 anonim ***** válasza:
Teljesen jó hozzá állás. Azért tényleg számolj kiadásokkal, ami vétel után nem tűrhet halasztást, fékek, akku, ez már magukban is elég tetemes tétel lehet. tehát 200 a kocsi, mondjuk átírás, eredetvizsgával legalább 60e, tehát 300e alatt én nem is vágnék bele. Persze lehet szerencséd is, de ilyen árakban ezek mind elhanyagolt autók szoktak lenni.
2013. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. okt. 28. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!