Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogón (Yamaha jog) működik...

Robogón (Yamaha jog) működik az index ha nincs akksi?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Már megbocsáss, de szerinted?

El sem indul..

2013. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves első már megbocsáss de légyszives ne beszélj hülyeséget!! Valószínű akkor az én Suzuki robogóm sem indult el akksi nélkül, ugye?? Ennek ellenére berúgókarral berúgtam és mentem vele jobbra balra.... A lámpája pedig nagyobb fordulaton világított rendesen, nem úgy mint alapjáraton....
2013. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tomi Bá válasza:

Igen, működik az index akkor nélkül is az én Yamaha Jog 27V-en. Csak ilyen furcsa kerregő hangot ad ki.

Ha rakok bele akksit, akkor a kerregő hang és csak szimplán kattog, mint az autóban.

2013. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már be van indítva, akkor a generátor dolgozik, vagyis kapnak áramot az elektromos dolgok, így világít a lámpa, működik az index, satöbbi. Ez akkor is igaz, ha nincs a motorban akksi. Akksi nélkül a robogót viszont csak akkor lehet beindítani, ha fel van szerelve berúgókarral. Ha ilyen nincs rajta, akkor beindítani sem lehet akksi nélkül a robogót (a variátor konstrukciójából adódóan betolni nem lehet a robogókat). Tehát ha nincs akksid, akkor csak berúgókarral indítható; ha nincs rajta berúgókar, akkor akksi nélkül beindítani sem lehet, így pedig az index (és a többi elektromos dolog) sem működik rajta.
2013. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
Igyvan aksi nèlkül müködik MINDEN! DUDA + INDEXEI IS CSAK GYENGÈBEN :) PERSZE INDITANI CSAK RUGÀSRA.
2013. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!