Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51-be milyen márkáju,...

Simson s51-be milyen márkáju, motor és hajtómű olajat vegyek a hajtómű olaj is hány W legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyár 80W90-es olajat ír a sebváltóba.

Motorolaj: én Stihlt használok, de most Metabond olajat fogok venni szintetikusat.

2013. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ,de még lenne egy kérdésem tudom nem ide tartozik,de megszeretném tudni,hogy kismotor jogsimmal vezethetek e moped autót?
2013. okt. 29. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem.
2013. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kizárólag ásványi olajat használok több okból is.. 1.oka az, hogy gyárilag ez van bele előírva(persze azért jobb fajta nem arol) 2. ok ha sokat áll a motor nem csapódik ki a benzinből 3.ok nincs akkora fordulatszám ami ezt megkövetelné.. sok hiedelemmel ellentétben a szintetikus olajtól nem lesz se jobb se gyorsabb a motor.. annak tunning gépeknél van valamivel nagyobb jelentősége bár ott se akkora.. de mint írtam pár nap-hét állás után kicsapódik neked belőle leül a tank aljára és ha te elakarod indtani úgy szívsz vele egy hatalmas nagyot mert telenyomja olajjal a karbit.. fölösleges pénzpazarlás vegyél bele normális ásványi olajat pl:agip mix 2t(nem rossz de van tőle jobb) castrolnak van ásványija az is jó, van castrolból az akt evo az félszintetikus de nagíon jó minőségű.. én ezeket tudom ajánlani mert ezeket használtam.Jelenleg agiposat használok 70 es simsonba és semmi baja.. abszolút nem füstöl.. 1:40be keverem..
2013. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!