Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 recsegés hátulról....

Peugeot 206 recsegés hátulról. Mi lehet?

Figyelt kérdés
206 os peugeotomban a jobb hátsó oldalról recsegő hang hallatszik kanyarodáskor, illetve úthibákra való ráhajtásnál. Mi lehet a gond? Legèscsillapító vagy valami szilent ott?

#autó #Peugeot #kocsi #szilent #legèscsillapító #recsegès #zörgès
2013. okt. 29. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A Pug 206 hátsó hídja sem egy tartós konstrukció a magyar utakon. Gyakori, hogy széthullik a hátsó futómű. Vidd el szerelőhöz, ott pontosan megmondják mi a baja.
2013. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi torziós betegség ez, ami a francia autóknál gyakorta előfordul. A torziós tengely végénél megadja magát a tűgörgős csapágy, először csak recseg, később diszkréten terpeszteni kezd az autó! Szakszervizben 200 ezerért cserélik, de lehet kapni felújított hátsó futóművet 30 ezerért!


Erről van szó:

[link]


[link]

2013. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ès ehhez sima mezei autószerelők èrtenek vagy valami különleges helyre kell vigyem?
2013. okt. 29. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
sima autószerelő, hiszen rutindolog. barátnőm öccsének a Seatjában x-edikre esett szét az egyik hátsó kerékcsapágy. alkatrészból párezer forint, de szervizben 10x-e lett volna.
2013. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mielőtt szerelőhöz viszed, nézd meg, hogy pontosan helyén van-e a pótkerék, mert nekem is hasonló hangok jöttek alulról a Peugeot 206-omban, majd alánéztem, megigazítottam a pótkereket és csodák csodája, volt zaj, nincs zaj.
2013. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom.. hátha :) köszönöm válaszotokat
2013. nov. 1. 16:12
 7/7 Barnus92 válasza:
Szia én Pug 206 hátsó hidakkal foglalkozom,jelenleg van 3 darabom eladó,abból egy felújított másik kettő bontott de hibátlan,garanciát adok rájuk.ha érdekel írj email címemre,esetleg bármi segítség kell vagy van bármi kérdésed írj bátran. k.barnabas92@live.com
2013. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!