Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant, Na ehez ki ért?

Trabant, Na ehez ki ért?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődnék hogy 1.1 trabantban motort cserélnék,1.6 os gti motort,(de gondolom nem úgy van hogy trabi motor ki gti be. Mennyibe állna meg nagyjából? Mit kell még kicserélni(váltó..stb)?? És milyen fogyasztás lenne csere után?? (nem nagyon értek hozzzá)Előre is köszi:)
2013. okt. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokmindent kéne cserélni pl:fékek,felfüggesztés,megerősíteni az alvázat stb.

Szerintem nem éri meg, ráadásul nem is nagyon használhatod forgalomban.

2013. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a hivatali ügyintézés sem:

[link]

2013. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak akkor "éri" meg ha nagyon nagy trabant fan vagy.

Az ilyen átépítések iszonyat pénzt visznek el. Hobby építők csinálják legtöbbször.

Ismerős Golf I-be rakott 1.9 pdtdi motort. A totál felújítás misi körül állt meg. Jó, ebben benne volt a komplett karosszéria is.Ez kb 10 éve volt.

2013. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én trabant fan vaok és majd egy 2-es 1.8-as gti motort szeretnék majd beletenni. Legjobb lenne, ha 16 szelepes lenne. Biztos drága lesz, de megéri, mert egy ilyen épített trabant nem fog veled szembe jönni :)
2013. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint 2-es golf. Előző voltam :)
2013. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!