Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 50 (2004) -nek...

Aprilia RS 50 (2004) -nek mennyi a valós végsebessége?

Figyelt kérdés
fojtatlan, gyári állapotban tuning nélkül. A gyári km óra sokat csal, nem annak az adata érdekelne, hanem a GPS-el mért érték.

2013. okt. 30. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85-90 ,de ez nagyban függ attól is, hogy a sofőr épp szumós vagy zsoké alkat...
2013. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó, ezzel tisztában vagyok, de mondom hogy nem a km óra szerinti végsebesség érdekel
2013. okt. 30. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:
ha nincs se sport kipufogó, se sport henger, se módosított áttétel akkor a 85-90 sok, ugyanis egy ismerősöm supermotoja vitt GPS-el 85-öt, (56 kg alatt) de azon a felsorolt tuningok mind megvoltak. És abban is Minarelli AM6-os blokk volt (ugyan az)
2013. okt. 30. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
az én sendám enduroként visz gps szerint 78-at, 80 kg vagyok, és rövid áttételezése van, még menne, csak nem forog tovább... simán vinne 85-öt kisebb hátsó lánckerékkel, kizártnak tartom, hogy egy jó állapotú, nem szétkúrt rs 50 ne vinne ki ennyit, bár a tizenévesek képesek 1 év alatt hazavágni ezeket a gépeket, mert beindítja aztán nyélgázzal indul jéghideg motorral, azt meg annyira nem csípi...
2013. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van vele, akkor simán megfutja a 85-90 km/h-t. Én is járkáltam egy ideig ilyennel, de izomlázam volt a bal lábamnak a sok váltástól, pedig nem vagyok kényes fajta.
2013. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért a supermoto és a gyorsasági aerodinamikája nem pont ugyan az, szóval az RS aerodinamikailag is legalább 5-6 km/h tempókülönbségre képes azonos feltételek mellett.
2014. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!