Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nők vagy a férfiak vezetnek...

A nők vagy a férfiak vezetnek jobban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 18:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Nők!!! Általában megfontoltabbak, kiegyensúlyozottabbak.
2009. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
81%
Hát ez emberfüggő, de szerintem a nők körültekintőbbek, ezért kevesebb balesetet okoznak. A férfiak sokszor "Janiskodnak", hogy milyen bátran be mer vágni más elé, meg mennyire megy a kocsija, csak azt nem veszik figyelembe, hogy mivan, ha egy olyan elé vág be, aki egy picit elbambult és már kész is a baleset.
2009. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyénfüggő,de itt egy videó ami segít eldönteni hogy általánosságban ki hogy vezet: http://www.youtube.com/watch?v=4wT7zM8XgXQ&feature=fvst
2009. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
49%

Nos ugyebár a Forma 1-be a legjobban vezető emberek kerülhetnek.


A Forma-1 59 éves fennállása óta 810 férfi és 5 nő szerepelt.


Ezek az adatok magukért beszélnek.

2009. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok ,vezetek,de egy férfi jobban csinálja,mert ismeri az autót műszakilag,mi meg csak csináljuk,amit tanultunk.
2009. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"megírásának időpontja: ma 18:53"

Jók ezek a videók. Én is sokat nevettem, de a nők ennek ellenére sokkal óvatosabban közlekednek, mint a férfiak!

Egyik nő se akar "Jani" lenni attól, hogy jobb az autója!

2009. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A Forma-1-es magyarázattal vitatkoznék!


Ezer és egy fogalkozás van, amit nem művelhettek évszázadokig nők (pl. orvoslás), ami nem azonos a gyengébb képességeket. Sokkal inkább jelenti az eltérő társadalmi szerepeket: a nők gyereket neveltek, családdal foglalkoztak. Ráadásul a szervezet megterhelése is hatalmas az autóversenyzésben, tehát alkati kérdés is.

És a Forma-1 távol áll a mindennapi utcai vezetéstől. Egészen más területe a vezetésnek.

2009. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Már elnézést, de b*szhatja egy nő a kiegyensúlyozottságát, ha 3 dologra egyszerre képtelen figyelni. Az lehet, hogy nyugodtabbak, de hogy körülöttük mindenki full ideg, az 100%
2009. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
szerintem simán emberfüggő nem a nemétől függ valakinek,hogy milyen az érzéke a vezetéshez.Talán azért hiszik,hogy a nők bénábbak mert a társadalom kihangsúlyozza ha a nő bénázik.Pedg látni mindkét nemből eleget!28\F
2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Attól, hogy megfontoltabbak a nők meg kiegyensúlyozottabbak összeségében még nem fognak jobban vezetni, merthogy egy veszélyes helyzetben leblokkolnak, míg egy férfi meg lehet hogy gyorsan reagál és kijön belőle...A női hülyeségekről ne is beszéljünk, vitte már le tükrömet, mert épp a naplójába írogatott vagy sminkelte magát, meg tele van az internet parkolási videókkal, hogy mennyire bénák, mennek neki mindennek, 10 perc alatt nem tudnak leparkolni...ah.
2009. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!