Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőre szeretnék venni 125 s...

Gyurma125 kérdése:

Jövőre szeretnék venni 125 s motorkerékpárt a kérdés az, hogy milyet? (Honda CBR 125 n gondolkodom újonnan ) + mellé szeretnék egy sport kipufogót a cél túrázás, környéken motrozás . Stb?

Figyelt kérdés
Jelenleg 100 kg körül mozgom nem e lesz nekem túl kicsi? (erőemeléssel foglalkozom )
2013. okt. 31. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, h neked ez egy kis fogpiszkáló a röpke 100 kg-odhoz képest.

Én a helyedben egy 600-as gépet vennék, az elfog bírni és élvezetesebb és azok a gépek már össze vannak rakva nem úgy mint egy 125.

Arról nem is beszélve h gondolom leszel még nehezebb is ha normálisan edzel, étkezel stb...

Mondjuk az is számít h hány éves vagy, mert a jogsit nem adják oda egy 12 éves kisgyereknek.

De ha már elmúltál 18 és még nem vagy 24 akkor mehetsz A2-re és ott is vannak aránylag jó gépek, sőtt.

2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ülnék én,de 16 éves vagyok :/ és még sokat fogok nőni ...Ezért amig nemtudok váltani nagyobbra 125 gép marad tehát melyik lenne számomra a jó választás ?
2013. okt. 31. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Használattól függ, de ha max 125cc, akkor én inkább vennék egy Honda Innovát. A 125-ös az közlekedésre való, nem élménymotor. Az innova ilyen szempontból nézve hasznosabb, és nagydarab ember jobban el is fér rajta.
2013. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Túrázni,környéken motorozgatni, edzésre járni kellene nekem.. Cbr kapna egy akrapovic kipufogó rendszert...
2013. okt. 31. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem számít a kényelem, akár a sebesség rovására is, szóval nem kéne a CBR. Egy Innova jó lenne :-)

Ha repeszteni akarsz, akkor meg ne szarakodj a tuningolgatással, inkább vegyél egy kétüteműt. Volt régebben pl. a 125-ös NSR, az frankón versenytechnika volt, 30+ lóerővel, 190 km/h végsebességgel. Nemtom, most lehet-e kapni hasonlót újban.

2013. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem marad a cbr tegnap kipróbáltam alattam 120 at birta tartani hosszú távon.. csak tuning kipufogó volt rajta +3 lóerő
2013. nov. 2. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó is a CBR, de én azért egy olyat vennék, ami nem ilyen normális. Valamiért egészen megszerettem a Skyteam Ace 125-öt, bejön a stílusa, formája: http://www.youtube.com/watch?v=2bsHhcg2Rjk
2014. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a CBR küszködni fog alattad mivel gyenge mint a harmat. Ha mindenképp 125 ccm-est akarsz, akkor Aprilia RS 125-öt nézegess, az 40-43 Le, a vége 170-190 km/h között van (tuningtól függően), utazó sebessége is 140-150 körüli, a váza és a futóműve fényévekkel a Honda CBR felett van és sokkal élvezetessebb, egy hátránya van hogy sokat eszik, de a sok benzinért cserébe ad teljesítményt ellenben a Hondával
2014. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vettél CBR-t?
2019. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!