Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kábeloztatok már be újra...

Kábeloztatok már be újra simsont? Tapasztalatok? Megéri megvennia bolti kábelköteget vagy magam csináljam?

Figyelt kérdés
van egy simsonom és hát volt pár gazdája és szegénynek elég tré az elektromos rendszere.. jelenleg 6 voltos amit mivel úgyis cserés pár dolog átalakítom 12re és teljesen új kábelozást kap..elötte még nem csináltam de szerelőnek tanulok szóval nem ilyedek meg de esetleg valaki csináltamár??

2013. nov. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek indexek, akkor az egész kb. 5 darab vezeték...
2013. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vannak indexek.. meg duda meg kombináltkapcsoló meg minden szir-sz.r
2013. nov. 2. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:

"ilyedek" ilyen szó nincs is a magyar nyelvben!


Én se iJednék meg ettől a feladattól, de én nem biztos, hogy vennék "gyári" kábelköteget, esetleg akkor, ha tényleg gyári és nem valami vidéki sufni gyártmány.

Aztán a neten ott az összes rajz, kell még egy forrasztó páka, és egy műszer, aztán egy fél délelőtt meg van az egész!

2013. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt, forrasztópákát is lehet nélkülözni ha van otthon egy sorkapocs... :) Persze ha cél hogy hasonlítson az eredetire és tartós legyen, akkor érdemes azt is használni, pl. befuttatni a vezetékek végeit.
2013. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tudom, hogy nincsen ilyen szó... de gondolom te is félrenyomsz egy-két billentyűt amikor fáradt vagy..
2013. nov. 2. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kajolom ám a dumádat! Gyakran előfordul velem is, hogy j helyett ly-t nyomok fáradtan!

:D

2013. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!