Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda 50 vélemény?

Derbi Senda 50 vélemény?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen motorja van eltudja mondani róla a véleményét?

Jól működik? Indítógombal vagy berugókarral indul? Mennyivel megy max.? Mennyit fogyaszt?

Nem bántad meg a megvételét? Köszönöm előre.

Most szeretném elkezdeni a motorozást. 16/L



2013. nov. 2. 22:10
 1/5 petizacc ***** válasza:

Szia!

Összességében jó motor én nem bántam meg, hogy megvettem, már két éve nálam van. Végsebessége 110 óra szerint, bár ez 70 ccm. Az 50-es kb 90-et megy. Fogyasztása attól függ mennyire húzod neki. 3,5-4,5 literrel elmegy. Amit még tudni érdemes róla, hogy minden Senda berúgós, még az újak is.

2013. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké :) köszi
2013. nov. 3. 10:18
 3/5 STSgarage válasza:
Ha még érdekel, saját tapasztalat. Tavaly télen egy barátom Senda-ját nyúztam, gyári 50-es (2000-es). Kb.70 km/h-t ment, mert kisebb lánckerék volt rajta, amúgy 80-90 km/h körül mennek. A power szelepnek köszönhetően alacsony fordulaton is nyomatékos, zárt állapotában el lehet vele menni ~2 literrel is! Hóban-jégen húztam neki, jól kezelhető, egyszer csúsztam el vele, saját hibából, több gázt adtam jeges kanyarban... Egyébként megbízható, erős és jó gépek. Az én ~185 cm-emmel is kényelmesen motorozható volt, bár 50-eshez képest elég magasnak mondható. Mert látom, hogy lány vagy, feltételezem max.170 cm körüli, egy lábad leér, az már stabil :)
2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 28. 15:22
 5/5 ReggaeCamp420 válasza:

A power szelepnek köszönhetően alacsony fordulaton is nyomatékos, zárt állapotában el lehet vele menni ~2 literrel is!


sziasztok! ebben a motorban nincs power szelep :D

miért írsz butaságot? :D

2017. máj. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!