Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Supermoto vagy robogó? Melyik...

Supermoto vagy robogó? Melyik éri meg?

Figyelt kérdés

Suliba járáshoz , edzésre járáshoz, hulyulni, meg supermotoval jo lenne terepre is járni. Főként városba kene. A váltós motor nagyon sokat fogyaszt városba? Melyiket vegyem?

Derbi Senda/gilera smt es az aprilia sr50 Factory/aerox között dontenek.

Robogot vagy supermotot vegyek?


2013. nov. 3. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ésszel használod, akkor ez se eszik sokkal többet, mint egy 2t robogó. 3l környékén megáll, ha nem digit állásban húzod neki.


Amúgy ha mennél néha terepre is vele, inkább Enduro-kat nézegess, az való terepe. Supermoto-nak idegen a földút.

Derbi Senda-ból van enduro változat is, szóval még típust se kell váltanod.

2013. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ritkán járnék terepre. Fölé varosba. Akkor supermoto jobb mint robogo?
2013. nov. 3. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor jobb, ha váltani akarsz, és nem csak a gázt húzni. Motorosabb érzése van, ez tény. De nemigen megy jobban alapból.


A magam részéről városba robogót vennék. Akkor választanék váltós motort, ha sokat járok városon kívül.

2013. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a robogó érne meg nekem?
2013. nov. 3. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt te tudod eldönteni, hogy mire van szükséged.

Én úgy oldottam meg ezt a kérdést régen, hogy a Scarabeo-m mellé beszereztem olcsón egy Simsont. Így nem kellett lemondanom a váltásról. :)

2013. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kissziti válasza:
Vegyél KTM supermoto-t. és élvezd.Szerintem városba is tök zsir a supermoto :) ÜDV.
2014. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!