Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted melyik éri meg jobban?

Szerinted melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Skoda Fábiát szeretnék venni. 550 ezer forint körül venném. Ezekbe 120-160 Ekm van!

Megvenném és cserélnék benne vezérlést (50 eft)

Szűrőket és olajat (20 eft)

Kuplung tárcsát (30 eft)

És 1-2 apróságot. Így tudom, hogy a kopó alkatrészek ki vannak cserélve.


Vagy ezt a pénzt inkább tegyem a vételárhoz és vegyek 650-700ért egy fábiát és higgyek az eladónak és használjam , reménykedve, hogy valóban volt benne cserélve nagy szerviznél (120 000) minden fontosabb dolog?

Persze , ha jó állapotú mondjuk a kuplung, nem cseréltetném ki, de számolok rá pénzt...


2013. nov. 3. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen előbbi. Alapszabály, hogy vezérműszíjat a hozzá tartozó görgőkkel, ékszíjakkal, esetleg vízpumpával, olajat, szűrőket, esetleg gyertyákat cserélünk használt autó megvétele után.

A kuplunghoz nem kell nyúlni, azt érzed, ha gond van vele. Felesleges megbontani.

Esetleg ha nagyon alapos akarsz lenni, még a féktárcsára és a fékbetétekre ránézhetsz, de azt látni, hogy mennyire vannak elkopva. És váltóolajat is cserélhetsz, ha gondolod.


Az eladónak sose higgy ilyenekben, hacsak nem ismered személyesen, és teljes mértékben megbízol benne. Papírnak se higgy feltétlenül, láttam én már olyat, hogy az eladó egy szervizes ismerősével kamu papírt csináltatott az elvégzett javításokról.

2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kinézett típushoz a görgők, szìjj és vìzpumpa szettben 50 ezer. Akkor ìgy egyben ki is cseréletném. Vezérlésnél kell még valamit cserélni? Esetlg a kettőnk àltal felsoroltakon kívül még valamit?
2013. nov. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!