Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem ízléses felnike...

Tudnátok nekem ízléses felniket linkelni és esetleg árat írni hozzá?

Figyelt kérdés

E Kadett-ről van szó. Nem egy JDCS kategóriájú autót szeretnék csinálni, hanem egy kis ültetés, szép fényezés, meg szép felni. Semmi spoiler és hasonlók. :)

Köszönöm!



2013. nov. 3. 21:01
 1/4 Sinead ***** válasza:
Nem tudom meddig szeretnél menni az ültetéssel, de egy elöl keskeny, hátul pedig széles Keskin KT1 feszülős gumival elég jól nézne ki rajta. [link] Csak ilyen képet találtam, de amint látod, egy szép fényezés, semmi csicsa, és egy felni van rajta, és milyen jól néz ki.
2013. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sinead ***** válasza:
Persze ez a keskeny széles kombó nem csak a Keskinnel jó [link]
2013. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sinead ***** válasza:
[link] elb.tam a linket.
2013. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kadetten elég furán áll hátul a széles felni.

Nem mondom, hogy csúnya, de nem való rá.

Olyan, mintha hátsó hajtású autó szeretne lenni, pedig nem az.

Igazából nem is indokolja semmi a Kadettnél hátul a széles gumit, csak görgeti, mint egy nagy malomkereket.


Amúgy milyen felnit keresel?

Átmérő? Új, használt? Max ár? Régi, új stílusú? Küllős, peremes, pókhálós... Valami támpontot adj.

Így elég nehéz segíteni.

2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!