Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féktárcsa és fékbetét csere...

Féktárcsa és fékbetét csere 8000Ft ért korrekt ár?

Figyelt kérdés

Autómban az első fébetéteket és féktárcsát kell kicseréltetnem.

Az alkatrészeket már megvettem.

8000Ft munkadíjért ért kaptam árajánlatot, hogy megcsinálja egy szerelő.

Korrekt ez az ár vagy esetleg ezt olcsóbban is meg lehet úszni?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. nov. 4. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha korrekt, megbízható szerelő, 1-2 ezer forinton nem variálnék.
2013. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szokratesz ***** válasza:
Szerintem korrekt ár. Kb. 1-1,5 órás munka ha nincsenek komplikációk. Én múltkor cseréltem a fiam clioján a gyári tárcsákat hát nem volt egyszerű mert rárohadt annyira hogy csapágylehúzóval is nehéz volt leszedni.
2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben megtörtént a csere. Megérte szerelőhöz vinni.

Alapos, precíz munkát végzett, szépen kitisztítot mindent a fék környékén és alaposan le is kezelte mindenféle korrózióálló kenőccsel a megfelelő helyeket.

A fékbetét csere után fékpadn megnézte, hogy megfelelően üzemel-e a fékrendszer és a kocsit is teljesen átnézte, sőt még számítógépre is dugta, hogy kiolvassa a hibaüzeneteket. Ez így azért már azt hiszem megérte 8000-ért.

2013. nov. 20. 10:53
 4/5 anonim válasza:
Megadnád az elérhetőségét ennek a szervíznek? Köszönöm!
2015. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem sokallom. Egy-két ezer forint spórolás miatt biztosan nem rohangálnék máshova.
2020. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!