Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Milyen autót válasszak ami kis fogyasztású és a javíttatása sem a legdrágább? Max 500 000 ft. -ig keresgélek. Persze tudom, h ennyi pénzért nem várhatok csodát, de mégis kellene egy kis segítség!

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ennyiből én egy jó állapotú 1.3 16V 84 lóerős 2002-2003 évjáratú szwiftet vennék. Az alkatrészek megfizethetők hozzá a bontókban is van hozzájuk bőven akár használt alkatrész is,keveset fogyasztanak.De ezzel a 84 LE motorral elég szépen lehet haladni ha kell!
2013. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha már Swift, én mindig azt szoktam mondani, hogy abból valami jól felszerelt modellt válasszanak, ennyiből már lehet. Azokban már van klíma, légzsák, abs...
2013. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudni kéne hogy mire használod, város, autópálya, mennyit mész évente, hány személlyel utazok, milyen egyéb igényeid vannak. Utána jobban lehet már segíteni.
2013. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dörmögő ***** válasza:
88%
Én igazán nem szeretnék elindítani egy vitát a swiftről, de ha most vennék kocsit és 500 000-er lenne a keret akkor én már nem suzukit vennék. Ennyiért csak egy régi kasznis swiftet kapsz és lehet hogy én vagyok pesszimista de ott motoszkálna folyamatosan a fejemben hogy fél misiért kaphattam volna biztonságosabb autót is.
2013. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Dörmögő ***** válasza:
És azt ég elfelejtettem írni hogy annyit elárulhatnál amit a 3-as kérdező kérdezett. Mire használnád a kocsit? Benzines vagy diesel is szóba jöhet?
2013. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Upsz..az pont kimaradt az irományomból,hogy az egyetlen amit semmi képpen nem vennék az a swift. Azaz egyetlen autó ami egyáltalán nem tetszik.Persze tudom,h nem a külső a legfontosabb de azért egy kicsit jó volna ha tetszene is. :D

Amúgy Én rövidebb távokat teszek meg .. munkahelyemig oda vissza 30 km ezen túl pedig városon belül használnám leginkább. Egymagam vagyok 2 kisfiúval,úgyhogy sztem nem kell nagy autó..nem is szeretnék..

2013. nov. 5. 09:57
 7/19 A kérdező kommentje:
Jah és az mindegy hogy benzines vagy diesel!
2013. nov. 5. 09:58
 8/19 Dörmögő ***** válasza:

[link]

Nem az mondom hogy ezt vedd meg, csak példának linkeltem be hogy én valami hasonlót vennék a helyedben. Japán diesel motor van benne, elég megbízhatónak tartják, és városban literekkel kevesebbet eszik mit a benzines.

2013. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs benned a verseny szellem akkor a citrun saxo 1.5 D (szívódízel is jó lehet számodra).Szinte alig van benne valami ami elromolhat igaz gyorsulási versenyt nem nyernél vele de elvisz A-ból B-be és takarékosan,az alkatrészek kb annyiba vannak hozzá mint egy régi fajta swifthez!


fogyasztási adatok

[link]


és egy pár saxo

[link]

[link]

2013. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is Saxo 1.5D-t mondom.Vagy b corsa 1.5d
2013. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!