Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget szerernék kérni!...

Segítséget szerernék kérni! Lada 21053 milyen optikai tuning mehet rá? Lökháríttó, spoiler.

Figyelt kérdés
Szeretném a ladám kinézetét kicsit feldobni, de nem tudom milyen lökösök, spoilerek mennek rá!
2013. nov. 5. 06:58
 1/4 Sinead ***** válasza:
100%
[link] Nehogymár üvegszálas akármiket aggass rá, már rég kimentek a divatból.
2013. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony, az ilyen VFTS-jellegű dolgok egyrészt divatjamúltak, másrészt utcára nem szabályosak. A vasalódeszka méretű szárnyakat is csak megmosolyogják ez emberek.


Legyen műszakilag rendben, ne legyenek rajta rozsdafoltok, mert akkor úgy néz ki mint valami bontószökevény.

Amit szerintem érdemes: felpolírozni a fényezést hogy szép legyen, kifehéríteni az indexeket (pl. zsiguli.hu-n van róla leírás), a kifakult műanyagokat újra feketévé varázsolni és már csinosabb is.

Nem tudom a gyári lökhárító alu részeit fel lehet-e polírozni, de az sem mutatna rosszul.


Azon kívül max. olyan átalakításokat érdemes, amitől jobban használható vagy takarékosabb lesz.

A magyar utakra, hétköznapi használatra felesleges komolyan átalakítani a futóművet, úgyis tönkreteszik az utak. Ha leülteted vagy felkeményíted csak maharabb. Érdemes beállítatni inkább szépen, mert attól lehet nehéz tekerni a Lada kormányát, hogy rosszul van beállítva.

Persze ha nagyon akarod, akkor tehetsz alá valamilyen felnit, de túlzásokba nem érdemes esni. Képen jól mutat a peres gumi, csak a gödrökön nagyokat koppan. :/ Szerintem valami megtakarított és újrafestett (valami autóhoz passzoló színben, nem csiricsáré lila, kiwizöld meg strandkorlátkék) lemezfelni a legbiztosabb.

2013. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a cult!
2013. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam brutális spoilerre meg 17" os felnikre peres gumival, csak szolid változtatásokra amik sokat dobnak rajta! festve most volt, lesz alá14-15ös alufelni csak a gyári lököse nem tetszik!
2013. nov. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!