Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 csomagtartóba 12V?

Golf 4 csomagtartóba 12V?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy lehet-e valami egyszerűbb módon 12V-ot varázsolni az említett járgány csomagterébe vagy csak a szokásos út járható?

Előre is köszi :)



2013. nov. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hifit akarsz bekötni hanem lámpát akkor a beltéri világításból célszerű csapolni egy kis energiát. De egy darab vezeték (dróót) kell hozzá.

1 vezeték a pozitívnak elég mert a kaszni bárhonnan test. azaz negatív.

2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben a csomagtérvilágításról tudnád levenni, de azok a kis vezetékek nem bírják a több ampert, szerintem. Ha megvan a biztos csatlakozási pont, utána már nem nehéz.:) Veszel egy ilyen szivargyújtó aljzatot az autós boltban, majd beszereled valamelyik kárpitba, vagy műanyagba.

Vagy van a legparasztabb, de legegyszerűbb megoldás, veszel egy szivargyújtó elosztót jó hosszú vezetékkel, majd ügyesen elvezetgeted egészen a csomagtérig. Ott pedig felcsavarozod, esetleg kétoldalú ragasztóval felrögzíted, vagy csak egyszerűen "bedobod". :D

2013. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Nem tudom mire szeretnéd, nekem elsőre az jött le, hogy a kis elektromos pumpát, meg ilyesmit működtetni hátulról, szóval egy szivargyújtó aljzatot. Ha másra kell, akkor csak mondd, hogy mire.:)
2013. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :) egy kisebb teljesítményű subládához kellene de nem akarom akkuról szedni mert szét kellene szedni a fél autót(képletesen) és annyira azért nem vagyok profi a szerelési macerák terén :D csak a tűzfalon való áthúzkodástól félek

üdv.

2013. nov. 5. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig azt szerintem nem úszod meg.:/ Nem tudok olyan utastéri fogyasztóról, ami nagy teljesítmény igényelne. Talán a szivargyújtó vezetékére rá lehetne csatlakozni, de azt se tartom biztosnak. Amúgy ládához nem kéne erőlködő is??
2013. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aktív subcsőre gondoltam, csak zenehallgatási célra kellene nem a telefont lerezegtetni a tetőről és kitöretni vele a szélvédőt :D szerintem veszek majd kábelszettet azt kérek valakitől segítséget :) ha jól tudom biztosítékot is bekötnek a körbe viszont ha szivargyújtós móka lenne ott nehezen lehetne megoldani viszont úgy nem biztonságos...
2013. nov. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!