Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag beépíthető fogyasztásmé...

Utólag beépíthető fogyasztásmérő F Astrába hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
c14se motorszámú 8 szelepes motor van benne és az lenne a kérdésem hogyha lehetséges hogyan lehet ilyet összehozni?
2013. nov. 5. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik hogy a gyárba a kábelezésnél már kiépítik a helyét. Vagy pedig a motorvezérlőn van helye csak rá kell dugni a műszert. Máshogy nagyon macerás és drága beépíteni. Olcsó megoldás tegyél fel egy vízórát az üzemanyagcsőre :)
2013. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszel bele fedélzeti komputert, azon van ilyen funkció, vagy vannak bizonyos PC-re vagy androidra való autós interfészek, azok is tudnak ilyesmit, bár abban nem vagyok biztos, hogy ez utóbbiak az F Astrával ezek kompatibilisek.
2013. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagy gyuri ***** válasza:
hát ezen én is gondolkodtam sok astra f-ben van persze nem gyári fel szereltség,sokan azt mondják csak össze kell dugni és kész...de biztos nem ilyen egyszerü azt hiszem az ablak törlö karján lehet váltogatni az adatokat ami más mint a sima gyári, ha van a kábel kötegben be húzva akkor nem olyan vészes külömben elég macera mint azt már az elötem szoló is írta De ha jutsz valamire kiváncsi vagyok sikerült-e,ha van időd írd meg légyszi.
2013. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!