Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éves Wagonr+ menet közben...

Nvasa kérdése:

10 éves Wagonr+ menet közben leáll. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Wagonom egyik nap el sem akart indulni, majd mikor sokadik próbálkozásra elindult, világított a motorhibát jelző lámpa. Mire kiolvastattam volna, elaludt. Használtam az autót, de eddig kétszer menet közben megállt. A hibát jelző lámpa hol világít, hol nem, teljesítményben nem érzek változást. Valami tipp, hogy merre induljak? Előre is köszönöm!
2013. nov. 5. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyertya?
2013. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd át a gyertyákat, ha ott nincs gond akkor valószínű a mikroszámítógép hibás és valamiért motor hibát észlel és leállítja az autódat. Én is jártam már így, cserélni kellett.
2013. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A-A Azt hittem valami eszeveszett kérdés lesz.

Az olajszivattyúd nem bírja felszívni az olajat mert el van tömődve. Olajat le kell engedni le kell venni a deknit és kitakarítani a szivattyú szívófejét.

Azért áll le mert az elektronika úgy érzékeli hogy olaj nélkül mész és letilt.

De gyakorlatilag tényleg olaj nélkül mész mert nem jut el ahová kéne az eltömődés miatt.

2013. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!