Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tulajdonképpen meddig tud még...

Tulajdonképpen meddig tud még a belső égésű motortechnika fejlődni? Nem az alapelvvel van a baj?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tegnap 23:11

Szerintem az elektromos autók lesznek elterjedtek!Már sokat fejlődött a technika az akkumulátorok egyre erősebbek és egyre könnyebbek kisebbek és hatékonyabbak.Ha jól tudom már fejlesztgetik az elektromos autókat talán 1 töltéssel ha jól emlékszem már 200 km tud menni egy autó és már lehet kapni ilyen autót,de még kb 9.000.000 körüli összegért mondjuk Nissan Leaf-ot ami 100% ban elektromos és 145 km a végsebessége!És csak akkor fognak megugrani az eladások ha a kőolaj elfogy és a benzinkészlet fogyóba lesz,de a tudósok szerint még legalább 25-50 év míg elfogy addig még tökéletesítik ezeket a járműveket és lehet nem is kell hozzá 25 év már most is elég jók!!

2013. nov. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A legutóbbihoz: Köszönöm a bejegyzést.Kell hogy történjen már valami,mert nem nagyon mozdulnak a gyártók a fogyasztáscsökkentés felé,és valahogy nincs áttörés az új technológiák felé.Minden marad a régiben,próbálják megreformálni a megreformálhatatlan ősi Otto-motort.Lassan már a múzeumba lenne a helye,és mégis mindenki ezzel pöfög.
2013. nov. 7. 16:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod meg van az áttörés,de mivel belőlünk jól élnek így el kell adni nekünk a maradék olajat.Ez jó biznisz mindenkinek csak nekünk nem.
2013. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a technika nem sok fejlődést tartogat. A minap is elfigyeltem az előttem haladó vadonatúj Dieselnek bizony gyorsításkor igencsak füstölt a kipufogója. Ez lenne a "haladás technikája." / Az AUDI reklámszlogenje/
2013. nov. 9. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!