Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf mk1-es autómba szeretnék...

Mikinorbi kérdése:

Golf mk1-es autómba szeretnék beépíteni nagyobb féktárcsákat! Milyen verziók lehetnek?

Figyelt kérdés
Az autómba az mk3 as 2. 0 GTI blokkja van benne ezért kellene!esetlegesen beépíthető lenne ez alá a 3 golf futóműve? vagy esetlegesen egy csonkállvány is megtenné? kérlek aki tudna jó tippet adni írjon hogy hogy lenne a legegyszerűbb!Homositás tákolós véleményére nem vagyok kíváncsi. Ez versenyautó csak a főnököm előtt aki versenyautó építő szeretnék kirukkolni vmi jó ötlettel! köszönöm!!!
2013. nov. 5. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Vegyél Brembó vagy hasonló féknyergeket. Én ki nem cserélném a futóművet emiatt. Nehogy aszt hidjétek már hogy a 3 mas 5-6789 es gyári fékei jobbak.

Tesék megvenni a verseny munkahengert és tárcsát és azt rárakni. Egy Brembo vagy egy Wiildwood azért az valami.

2013. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pár dolgot cserélni kell a nagyobb fékhez!

csonkállványt kell beszerezned féknyereggel és nyeregtartóval együtt!

288-as is nagy előrelépés mert nagyobb a tárcsa fékező felülete és a fékbetét is! És nem utolsó sorban ez még befér 15-ös felni alá!

A 312-es-nek ugyan akkora a fékező felülete és a fékbetéte mint a 288-asnak, de ugye itt nagyobb a tárcsa ezáltal nagyobb a fékhatás és az adagolhatóság! Ehhez viszont a minimum kerékméret a 16-os!

2013. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mekkora féked van elöl?
2013. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mk2 es féknyereg rámegy
2013. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felni függő is. befér a nagyobb tárcsa?
2013. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam Brembo féknyergen meg tárcsán azzal nincs baj! csak az a probléma, hogy ez a 239-es tárcsa kicsi! pl a wilwood féknyerge 240-tól fogad be! most az mk2 féknyerge van rajta és ehhez szeretnék egy nagyobb tárcsát! 15ös felni alá kell h beférjen
2013. nov. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!