Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora munka cserélni az...

Mekkora munka cserélni az autóban motort?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy régi suzuki swiftet versenyzésre. Csak olyat találtam amiben 1,0 motor van, de nekem jobb lenne az 1,3 68LE-s inkább. Ha megveszem az 1,0 motorral az autót akkor nagy meló kicserélni 1,3-asra? Csak a motort kell cserélni? Úgy tudom az 1,0 váltó jó az 1,3-asra motorra. Meg nekem is jobb lenne a rövid áttétel miatt.
2013. nov. 6. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha versenyezni akarsz akkor gondolom van pár millád a zsebedben,mert ha nincs akkor felejtsd el.
2013. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem veszel 1,3 as motorral felszerelt Suzukit?Van belőle annyi minta szemét bár szerintem a Suzuki nem alkalmas versenyzésre se erő nincs benne a tempója is elég lassú és ha felborulsz vele tuti 4 darabba szednek ki belőle ha egyáltalán kitudnak belőle szedni!Ja és nem biztos,hogy az 1.0 ás motor váltója jó lesz az 1,3-hoz egy kis eltérés elég és máris nem tudod egybe illeszteni!Inkább vegyél 1500-as Ladát és azt javítgasd sokkal jobbat tudsz belőle alkotni mint ezekből a szutyok Suzukikból!
2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy érdemes Peugeot 106 ot venni az is jó kis pörgős autó és az is többet ér mint a Suzuki!
2013. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
azért tud menni az a kis 1.3-as suzu is, kisautó,3 ajtós kevés súly, és ha már suzuval akarsz nem árt megerősíteni, ha elszállnál vele ne halj meg...igen a versenyzéshez sok lóvé kell
2013. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
milyen millóró lbeszéltek? suzukival versenyezni elég 200 ezer forint.
2013. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen bebukócsövezik,meg meg felkészittik a többi biztonsági előirásra, plusz a többi szükgséges dolgot is ingyen megkapod ami még kellhet?
2013. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ezres váltójára felcuppan az 1.4-as motor minden gond nélkül. Csak az áttételek rövidebbek benne, de így versenyzésre még jobb. Az ecu-t is cserélni kell, meg talán a motortartó bakok se lesznek jók, abból is kell az "egyhármasé". A kábelköteg szerintem megegyezik.
2013. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

az 1.0-ás és az 1.3-as motor váltói cserélhetők egymással!

és igenis lehet versenyezni suzukival, igaz, ahhoz jobb a GTi motor

2013. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Amatőr szlalomversenyzésre akarok tehát nem kellenek milliók :) Amúgy csak azért akarok suzukit mert:

-tengernyi olcsó alkatrész

-könnyű

-én is tudom vinni tréleren

-tetszik is

Bukócsövezni mindenképp akarok, de itthon meg tudjuk csinálni mivel vizsgázott lakatos van a családban. Attól nem kell félni hogy esetleges balesetkor "négy részben szednek ki" mivel szlalomon nincs túl nagy sebesség.

2013. nov. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!