Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegyük fel olyan autót szeretn...

Tegyük fel olyan autót szeretnék vásárolni újonnan, amit az itthoni márkakereskedés hivatalosan nem forgalmaz. Ennek ellenére tudnak nekem segíteni a vásárlásban/behozatalban a kereskedésben (vagy kinevetnek, és oldjam meg magamnak ahogy akarom)?

Figyelt kérdés

A kérdésem elméleti, tehát nem áll szándékomban ezt meglépni (mivel amúgy is viszonylag új autóm van), ezért kérdezlek titeket először és nem a márkakereskedést (ha nincs más felteszem ott is a kérdést :)).

Elképzelhető, hogy megoldható, csak a garancia ugrik pl.? Ilyenekre vagyok kíváncsi.

Pl.: Ugyan létezik Vw Polo szedán is, amit nálunk hivatalosan nem kapható, Orosz piacon viszont igen... megoldható lenne pl., hogy itthon megrendelem?



2013. nov. 8. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldható. Ráteszik a hasznuk, de segítenek ha nekik megéri. Am nem.
2013. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden megoldható! :)

De arra készülj fel, hogy minden egyedi kívánság plusz költség. Amíg megfelel az európai szabványoknak az autó, nincs komoly baj, de amerikai, ausztrál vagy japán piacos modelleknél egyedül meg van lőve az ember, hiszen egy vadonatúj, itt nem forgalmazott autóra nem feltétlen kapnál pl. új fényszórókat. Azt, hogy a Polo szedán átmenne-e a műszakin, nem tudom, de szerintem igen.

2013. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!