Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy havas, jeges úton csak csúsztál lefele és hiába ABS, ASR, ESP kutyatöke, sehogy nem tudtad megfogni a kocsit?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt??
2013. nov. 8. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen, de a párom vezetett én csak az anyós ülésen ültem.

Ónos eső után mentünk fel emelkedőn és félúton elkezdtünk visszacsúszni. Szinte kormányozni sem lehetett a kocsit, ami azért volt külön para mert egyik oldalt kocsi állt, másik oldalt árok volt, mögöttünk meg egy forgalmas útszakasz.

Milyen érzés volt? Hát nem kellemes.

De szerencsére nem történt gond és egy kicsivel odébb egy földes úton végül fel tudtunk menni.

2013. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar érzés, az biztos, de be kell tenni sebességbe, le kell szállni a fékről, és jó esetben, ha nem valami atombrutál lejtőn vagy, kutyatöke nélkül is meg lehet fogni.
2013. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
70%
Taxis voltam, felmentünk a hegyre, utaska kiszáll, azzal a lendülettel seggre esik a jégen, csodálkozik, hogyan tudtam felmászni oda. Ja kérem, téli gumi...
2013. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Télen ajánlott kikapcsolni az abs-t.

[link]

2013. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Pedig tavaly télen bevállaltam egy hegyi szerpentint(szépen le is volt fagyva persze), fapados swiftel, nyári gumival. Persze egy kicsit nagyobb gáz vagy fék aztán rögtön ment is a szakadék felé, de ésszel szépen megjártam. Lefelé 1-es motorfék...

Csak vezetési technikán múlik.

Olyan már volt hogy akármit csináltam a kocsi oldalazva ment(egyik oldalra lejtett az út, a kocsi meg folyamatosan csúszott arra), az érdekes volt, de különösebb gondot nem okozott.

2013. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!