Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb motor? Új váltó és...

Nagyobb motor? Új váltó és futómű? Ár?

Figyelt kérdés
96-os Honda Civic-em motorátt (1.4) szeretném kicserélni nagyobbra, 1.6-os vtec-re.

2013. nov. 9. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
1.Szerintem nem engedélyezik.Újabban már nagyon nézik vizsgán is az okosba csinált motorcserét és a chiptunngot és kivágják a kocsit. 2.Nem fogsz már találni nem széthajtott lefartolt 1.6-os vtec-et. A megoldás: Papírsárkány elad és vesz erőseb autó. De csak az újabb, 2000 után gyártottakból, ezek közt még talán akad néhány amit nem koptattak szana széjjel. Amikor én keresgéltem közöttük, mind szét volt fingva (persze a tulajok attól még oda voltak, hogy olyan mint az új, én meg nem mertem megvenni egyiket sem, mert láttam a jeleket, hogy szharrá voltak hajtva). Ez van.
2013. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!