Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mért van hogy egy autoiskol...

Az mért van hogy egy autoiskola minden honapban inditd tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Egy honap alatt meg van a jogsi? Vagy miért?

2013. nov. 10. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszerűen meghirdetik a tanfolyamot, amire ugye személyesen el kell menni, ha jelentkezni akarsz. Ha az adott időpontban összejön a kívánt létszám, amivel már elindítható a tanfolyam, akkor elindítják a KRESZ tanfolyamot. Ha nem, akkor várni kell a következő meghirdetett időpontra.


Szóval a havonta való hirdetgetés tulajdonképpen jelentkezés gyűjtés.

Amúgy meg KRESZ tanfolyamos csoportból akár több is futhat egyszerre nagyobb iskolák esetében.

2013. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu baszus ezt nem tudtam akkor ha én most jelentkezem hétfőn a tanfolyamra bekell fizetnem a kresz vizsga költcségét és az nem biztos hogy már azonnal elkezdik az oktatást?
2013. nov. 10. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, természetesen ez nem így működik.

Ha nem jön össze annyi ember, hogy el lehessen kezdeni, akkor elmondják, hogy mikor lesz a következő ilyen "toborzó". És akkor arra is el kell ugyanígy menni.


Fizetni meg előre nem kell természetesen. Amikor én voltam tanfolyamon, ez úgy működött, hogy kaptunk csekket az első órán, amit bizonyos határidőig be kellett fizetni.

2013. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!