Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell egy s51 es 12v...

Maxi333 kérdése:

Hogyan kell egy s51 es 12v tirisztoros gyújtást fixre kötni?

Figyelt kérdés
a gyujtáskapcsoló kihagyásával mivel az lenne a problémám hogy mindenhova megy áram a gyújtáskapcsolóig utánna a trafóra már nem vagyis nincs szikra esetleg ha van más ötlet hogy miért nincs akkor osszátok meg kicseréltem már az alaplapot a tirisztort gyújtáskapcsolóból volt itthon egy másik de az sem biztos hogy jó sőt akkor a tekercsről le volt szakadva egy vezeték de azt már megoldottam ott minden rendben gyertya jó vezetékek nincsenek elszakadva és minden jó helyre van bekötve

2013. nov. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt gyújtásnál a 31 és 2 lábakat köti össze a gyújtáskapcsoló, ha lehúzod a 2-es láról a barna-fehér vezetéket, akkor le se tudod állítani.


99%, hogy nem gyújtáskapcsoló hiba.

2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a barna fehéret de igy sin valami ötlet esetleg ?
2013. nov. 10. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
és leirom az előzményeket is először a lendkerék bedarálta a jeladót egyszer volt szikra egyszer nem aztán vettem másik alaplapot meg újraszegecseltem a lendkereket aztán megyek vele 10 km et és leáll ezt eljátszotta legalább 5 ször mire hazatoltam mindig megjavolt mostmár egyáltalán nem jó
2013. nov. 10. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Vettél egy szar alaplapot, amit pont azért adott el a gazdája, mert szívott vele!

Olvass:

[link]

2013. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát újat vettem csak ezek szerint gyorsan elbaszódott de akkor veszek másikat és mondom mi történt
2013. nov. 11. 10:47
 7/7 A kérdező kommentje:
nem jutottam el ma a boltig de lemértem a jeladót és elvileg rendben gyújtáskapcsolót kiiktattam de viszont a tirisztorból a fekete vezetéken ami megy a trafóra nem jön semmi áram meg nem csinál semmit akármilyen állásba kapcsoltam a multimétert lehetséges hogy a tirisztor rossz?
2013. nov. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!