Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ha unatkoztok szerettek...

Ti ha unatkoztok szerettek kinézni fullos, erős kocsikat a neten, és elmenni a kereskedésbe kipróbálni?

Figyelt kérdés

Igazából én már régóta csinálom ezt, pl szabad a szombatom, vagy nincs óra pénteken elgyaloglok a kereskedések előtt benézek mindegyikbe, és megkérem had üljek bele a kocsikba ami tetszik meg hogy beindíthassam.

Volt már amikor vezethettem is kocsikat.

De érdemes előtte felhívni telfonon, hogy megvan e az autó, és akkor egyből indulok is, és 10 km-eket szoktam próbálni a BMW-ket, Merciket, meg sportos kocsikat.

Ti szoktatok iylet?


2013. nov. 11. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azt se tudtam, hogy lehet ilyet.
2013. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért ha veszel kocsit nem próbálod ki előtte hogy jó e?
2013. nov. 11. 12:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyszer volt olyan, amikor a kereskedő elfoglalt volt, és ideadta a kulcsot, hogy elvihetem a saját felelőségemre, az egy 2008-as fullos Passat volt, elmentem vele a városba egy körre, túráztattam a motort a lámpánál, néztek a csajok is rendesen, jól állt nekem az a kocsi, csak sajnos nem volt rá pénzem, ezért visszavittem és azt mondtam még megyek megnézni pár kocsit.
2013. nov. 11. 12:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha el akarják adni, kénytelenek próbára bocsátani.
2013. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én nem... könyvesboltban szoktam "unatkozni" és átböngészni gyorsan 1-1- könyvet... annyi a közös a kérdéssel, hogy én sem tudom megvenni.(n)
2013. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jó de te nő vagy
2013. nov. 11. 13:11
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, most dicsérjünk meg? Szerintem szánalmas vagy. Aztán majd lehet rinyálni, ha a hozzád hasonló tesztpilóták miatt nem lehet még csak beleülni se az autóba, egy bizonyos összeg letétele előtt. Ráadásul még dicsekedsz is a baromságoddal. Hát, gratulálok...
2013. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

te vagy szánalmas, gondolom a kinézeted miatt is meg a viselkedés kulturád miatt azért nem ülhecc be a kocsikba.

én tutod jo vagok jo illatú vagyok meg jó a viselkedésem. és jol is vezetek.

nem teszek le az szatalra semennyi pénzt, én komoly érdeklődö vagyok

2013. nov. 11. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:
így törtem össze multkor egy kocsit szerencsére hamis személyit adtam le a receprión
2013. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem és időm se lenne ilyesmire...
2013. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!