Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogosítványt hogyan is...

A2 jogosítványt hogyan is lehet megszerezni pontosan?

Figyelt kérdés

Neten probaltam keresni de nem találtam olyat ahol leírták volna. Szóval mennyi elméleti oktatás és mennyi gyakorlati oraszamot kell lenyomni? Meg a pályán? Sok helyen látom ezt, hogy 3-4 hét alatt jogsi?


Most én már 13 éves korom óta motorozok, van autora jogosítványom. Akkor ilyen 3-4hét alatt nekem is meglenne?


2013. nov. 11. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Összesen 81.800 Ft

Alapismeretek: 22 óra

Közlekedési ismeretek

Járművezetés elmélete

Szerkezet és üzemeltetési ismeretek

Járműkezelési gyakorlat min. 180 km

Főoktatás:

Városi vezetés: 8 óra

Országúti vezetés: 2 óra


ja mert meg is van nekem 3 hét volt és megszereztem de ha úgy vesszük a 3-dik héten csak vizsgám volt úgyhogy elég az 2 hétnek is

2013. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az úgy nagyon király:)) Tök jó h nem húzzák el mint autonál. Na akkor ha jön a szezon kezdem is. Köszi a választ:)
2013. nov. 12. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az elméleti részét húzták vagy 2 hónapig. Gyakorlati rész(rutin és forgalom) asszem 1 hónap körül volt. Vizsgaidőpontokat így is előre beírta az oktató, aztán mondta hogy na addig még mennyit kell levezetni.
2013. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!