Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari tesztvezetésnél...

Ferrari tesztvezetésnél milyen követelmények vannak szerintetek? És hol lehet tesztvezetésre jelentkezni?

Figyelt kérdés

A fiamnak szeretnék egy tesztvezetést ajándékozni a 18. szülinapjára. Friss jogsival szerintetek oda adják neki ?

Vélemények, tapasztalatok, ha esetleg vezettél már hasonló kocsit ? És hol ?

Én a netem találtam 30-40kmre egy f430 spidert, szerintem megérné. Nagy élmény lenne neki.



2013. nov. 12. 18:55
 1/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Az osztrákoknál 2 éve volt lehetőség Graz-ban vezetni Ferrarit. 250 euro volt fél óra, a tulaj a jobb egyben ült. Ott 2 éves jogsi volt a feltétel, illetve a kápé.
2013. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Találtam a neten egyet ami 95+áfa 36kmre, de majd rákérdezek a jogisra.

2013. nov. 12. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásképpen, de friss jogsis nem nagyon tudja mit kell csinálni, ha kitör a kocsi hátulja.

Márpedig egy Ferrarinak még a sok elektronika ellenére is kitörhet, ha úgy nyomják meg a gázpedált (rosszkor, úgy értem)

A gázt mindenki tudja nyomni, de az előregondolkodás, a gyors helyzetfelismerés a rutinnal jön meg.

4-500 lóerőt tudni kell kordában tartani.


Inkább add 20.-ra, az is kerek, nincs is olyan messze, addigra picit rutinosodik :)

2013. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

[link]

Ehhez volt szerencsém. A típusát nem tudom, de majd biztosan lesz valaki, aki tudja.

Az ESP megvéd, azért azt jól kitalálták.

2013. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Akkor lehet elgondolkozok rajta :)

2013. nov. 12. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!