Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a fajta müvelet milyen...

Ez a fajta müvelet milyen összegü pénzel jár? Bövebben lent

Figyelt kérdés
vettem egy autót bontásra(osztrák papiros)!teljesen ugyanaz mint az én mostanim!a motorja kifogástalan 110.000km-s az enyém meg 230.000km-s+eszi az olajat meg sokat fogyaszt stb stb stb!a kérdésem ebböl adódik hogyha én kicserélném a blokkot a jobbikra azért kell-e valamit fizetnem valahová?értem itt az okmányirodát meg egyebeket!elöre is köszönöm!
2009. nov. 18. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Átépítési kérelem:11700ft

Műszaki:12740ft

Zöldkártya az egységes.Ezt ti is tudjátok

Regadó:1,8i ből 20i lett e36 93 as modell

122ezer forintocska

uj forgalmi uj törzskönyv plakett a rendszámtáblára 12450ft


Amit beépítessz származási papírok számlák!

Műhelynyilatkozat(olyan személy akinek van szakképesítése és számlát is tud adni.ez megint pénz de ki mennyiért szerez


NKH előírja hogy a fékrendszert módosítani kell sima tárcsát nemfogad el

hűtöttet kell hátra tenni(.Csak ugy mondom)

Szabályzott katalizátoros üzemmódját megkell tartani.

Kanyarstabilizátort kell cserélni hátul nem tom mér......

Egyszóval ippen ugy kell odavinni ahogy az építeni kivánt jármű forgalomban van.

Származási és műbizonylatra nagyon allergiásak!

Ha sportrugó vagy egyéb van aladta azt is irassátok be a kérelembe meg a szenont is mert belekötnek az annyukba is.

Ha valami kimaradt szóljatok esetleg kíváncsiak vagytok valamire szintén szóljatok!

Szevasztok sok sikert ezután mindenkinek! itt mégtöbbet olvashatsz [link]


sajnos :S

az új motor motorszámát ha átütteted a régire megúszhatod olcsón, és mivel ugyanaz a típus nemvalószínű, hogy basztatnak miatta a zsaruk, fel se tűnne nekik, pl nissan kasztni nissan motor okés. :D

de ha buksz vele az okirathamisítás :D

egyébként milyen autóról lenne szó?

2009. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy porsche systemes seat ibizáról 1992es!köszi a választ!pff jó sokba van....
2009. nov. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!