Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni, de nem...

Autót szeretnék venni, de nem tudom milyet. Kb.300E van rá. Kis fogyasztású, max.1.3-as, (pl: suzuki, Daweoo matíz, skoda fabia. ). Két kisfiam van, gyerekülés kell hátra. Ötleteket várok. Tapasztalatokat. Esetleg hogy hol keressek? Sűrgős lenne.

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
swift 1.3
2013. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fábiát nem kapsz ennyiért a daweoot hanyagolnám.Inkább maradj egy swiftnél 5 ajtós vagy szedán változatúnál .
2013. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Zsolti983 ***** válasza:
Sok itt a Swiftes javaslat. Én nem ültetném a gyerekeimet egy "biliacél" autóba. Inkább nézz öregebb, de masszívabb kocsit. Ford Focust is ki lehet fogni ennyiért, de Astrát, vagy egy szebb 3-as Golfot is szivesebben ajánlok, mint egy Swiftet.
2013. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolod a régi fokuszok vagy az F astrák biztonságosabbak a swiftnél. Pedig nem biztonságosabbak a vastagabb lemezek önmagába a jobb gyűrődési zónák nélkül semmit nem védenek!A swift is ugyan úgy 3 csillagot kapott mint az f astra vagy a3 golf az amerikai töréstesztek szerint.Mellesleg a ezek amiket felsoroltál nem kis fogyasztásúak. Még egy 1.4 8 szelepes f astra fogyasztása elmegy de egy 1.4 3 golf már simán begyűri városban a 10 lityit!

Nincs szukim csak nem szeretem ha alaptalan dolgokkal vagdalkoznak az emberek, és a szokásos sületlenséget hajtogatják!

És ha nekem nem hisztek talán nekik igen!

[link]

2013. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zsolti983 ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Nem szeretem, ha 15-éves autós tapasztalataimat sületlenségnek titulálják.

Sajnos anno a csillag osztogatás, az autógyártók lobbizása alapján ment. Kérdezd meg egy tűzoltót, vagy egy karosszériást, hogy mi a véleménye a régi Swiftek biztonságáról. Elég, ha azt mondom, hogy ABS, légzsák?

Fogyasztás? Ne légy naív! Egy 1,3-as Suzuki képes annyit benyelni, mint egy 1,6 Focus, ha beleteszel két gyereket, asszonyt, és a család összes motyóját. Míg a Swift megszül, és zabál, addig egy 1,6 Focus, vagy akármi fütyörészve elviszi.

Kedves kérdező: Vegyél egy Swiftet, az "óccsó", és légy nagyon óvatos az úton!

2013. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy újabb swift gyűlölő!Nagy autós tapasztalatod van ha ennyire leírsz egy márkát ha ismernéd nem mondanál ilyeneket!Az a15 év lehet hogy 0 évnek felel meg inkább!

Bírom ezt a tűzoltós meg mentős dumát,hozzá teszem jó duma!Nekem is van a tűzoltóságnál ismerősöm érdekes módon soha nem mondtak ilyet!

De ha logikusan gondolkodnál miért szerepel több balesetben suzuki azért mert több van belőle.Azt meg ne mesélje be nekem senki hogy egy corsa,vagy egy f astra biztonságosabb ugyanis a saját szememmel láttam egy f astra ugyan úgy xarrá törve mint ahogy egy swiftet gúnyolják ezzel,és szerintem egy régi fókusz sem jobb ilyen szempontból egy f astrától. Pedig nem ment nagy sebességgel egy rokonom volt aki balesetet szenvedett ő mondta teljesen mindegy lett volna ha suzukiba ül!A régi autók márkától függetlenül el vannak maradva biztonság technikailag és a biztonság technika nem csak a légzsákot jelenti!

2013. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A fogyasztás hoz meg annyit hogy nem mindegy hogy az 1.6 fokusz 90-100-nál benyeli a 7-8 litert ezzel szemben az 1.3 swift 5-6 liter között fogyaszt vezetési stílustól függően persze ez minden autó típusra igaz!Az alkatrész árakat meg ne is emlegessük inkább!A kérdést kén elolvasni amiben ez áll "Kis fogyasztású, max.1.3-as,Kb.300E van rá" akinek ilyen kevés pénze van autóra annak fentatásra sem sok van!

És most nyugodtan jöhetsz aminek kötekszel dumával.De nem én kezdtem kötekedni te kezdet a suzukis utálkozást!

2013. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
300ért legfeljebb Ladát, Skoda favoritot, esetleg Feliciát néznék a helyedben.
2013. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!