Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgara akarok...

Axiom25 kérdése:

Forgalmi vizsgara akarok keszulni, az oktatom anyja meghalt. Ahalala elott megkerdetem ot es az iskola vezetot is hogy tud-e tovabbra is vallalni?

Figyelt kérdés
A valasz az volt, persze semmi gond oktat tovabb, de azert megjegyezte a iskola vezetojenek a hatam mogott hogy hulye vagyok az egeszhez. Miert nem nekem mondja?!?!? Ez utan meg 2x vezettem, az anyja meghalt kozben. A pali ez utan el kezdett terelni. Ha hivom, igeri hogy visszahiv de semmi, nem tud idopontot adni a kresz meg dec 22-en lejar es buktam az egeszet. Gyulolom a kamuzast, siman elfogatam volna ha megmondja, nem tud velem foglalkozni. A terelestol a falnak megyek, ugyhogy eszem agaban sincs beulni melle tobbet. Az utolso eselyt akarom megadni magamnak hogy legalabb egy vizsgat megprobaljak. Meg annyi, h munka miatt huzodott el az ido.Szeptemberben felkerestem az iskolat, feltetelezve, hogy 3 honap eleg lesz a felkeszulesre annak tudataban, hogy ev elejen mar vezettem 20 orat. Az iskolanak 3 kocsija van, telitett az egesz. Valtsak sulit? Elore is koszonom a valaszokat.
2013. nov. 18. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem válts sulit még most, amíg van esélyed dec.22-ig vizsgázni. Ha új helyen lesz a vizsga még gyakorolnod is kell az útvonalakon hogy ne érjen ismeretlen helyzet, szóval jobb ha most cselekedsz.

Én is hasonló helyzetben voltam, kivéve hogy én azt hittem egy évem van vizsgázni sikeres KRESZ után, de kiderült hogy 2 :)

2013. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"adni a kresz meg dec 22-en lejar"


Ezek szerint már két éve, vagyis 2011 dec. 22.-én vizsgáztál, és azóta nem voltál képes megcsinálni a vezetést?


Ugyanis a KRESZ vizsga 2 évig érvényes!

2013. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!