Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz megszerezni a B kategóri...

Nehéz megszerezni a B kategóriás jogsit?

Figyelt kérdés
Most töltöm be a 17.életévemet és készülök letenni a jogsit,csak kicsit félek,hogy nem sikerül.Nagyon nehéz?Főleg a gyakorlati vizsgától félek.:D
2013. nov. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ. Én 17 évesen "röhögve" végigcsináltam mindent. Már 10. óra városi után átmentem volna a vizsgán, de hát a bürokrácia akkor is működött, így sajnos tovább tartott.
2013. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem meg lenne hozzá az érzékem mert mindig is érdekelt a vezetés meg az autók.És régen is mindig vezettem apám ölébe.:D De akkor is félek tőle kicsit aztán ha elkezdem lehet,hogy ez változni fog.
2013. nov. 20. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy évről évre egyre nehezebb letenni a B vezetőit engedélyt, mert egyre több szigorítás van, és háát nem úgy megy mint régen..sok dologban meg kell feleni, amiben annó eltekintettek a vizsga biztosok.

Mondjuk annyiban jobb lett, hogy eltörölték a rutin vizsgát, így valamivel hamarabb meg lehet szerezni a jogsit, de addig úgysem enged az oktatód városi vezetésből vizsgázni, még nem látja rajtad, hogy késszen állsz rá.

2013. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mennyire érzi az autót és mennyire érdekli a dolog én mindenből elsőre átmentem és meg is dicsértek a vizsga végén azt mondták "kiváló" a vezetésem . Egyébként kb 4-5 hónap nem csak rajtad múlik mert nem mehet az ember mindennap vezetni mondjuk heti 1-2 max 3 alkalom előtte kresz meg valamikor az EÜ-t is meg kell csinálni . Ha az ember kicsit is konyít a dologhoz mivel 580KM-t kell menni hiába profi valaki akkor is több mint 30 óra az egész mindennel együtt ha nem buksz meg sehol 140-150ezer Ft .
2013. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 20. 20:29
 6/7 anonim válasza:
nekem mindegyik elsőre ment (kresz,forgalmi,eü) és az eü volt a legnehezebb !!! a többi az pite volt :D
2013. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem forgalmin kétszer megbuktattak. Egyszer azért mert figyelmetlen voltam és egyirányú utcában a balra kanyarodást a jobboldalról kezdtem, másodjára meg azért mert parkolásnál csak egyszer fordultam hátra a többit tükörből csináltam és ez nem tetszett a vizsgabiztosnak.
2014. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!