Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom a nyári szélvédő...

Hogy tudom a nyári szélvédő folyadékot leszívni, hogy a télit bele tölthessem?

Figyelt kérdés
Milyen otthon is megtalálható eszközzel? Nem szeretném a kettőt keverni..

2013. nov. 20. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szívtam le. rátöltöttem a télit. Majdnem 5 literes a tartályom. Nyáriból volt benne még 0,5-1 liter. Így rátöltöttem 3,5-4 litert a téliből. Legfeljebb nem -42 fok lesz a fagyáspontja, hanem csak -30. Még az is bőven jó.
2013. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát egyszerűen kinyomod az ablakra amíg el nem fogy.
2013. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is keverni szoktam. Általában úgysem nagy faggyal kezdődik, így amikor október környékén fogyóban a tartály, akkor már elkezdem a télit ráöntögetni.
2013. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták!

A legjobb megoldás ha most feltöltöd csutkára télivel. Még úgyis csak mínusz pár fok lesz! Nem fog megfagyni. Ezt kihasználod teljesen, és utána töltöd fel újra.

2013. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Locsold ki aztán kész. 2 literes kb. a tartály, ha full tele van, akkor is kimegy 1-2 perc alatt.
2013. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha most arra gondolsz ,hogy te azt leakarod engedni egy flakonba akkor elvileg a motorháztetőben kell lennie műanyag dugóknak na azokat szedd ki és keresd meg ,hogy hol van az Y elágazás és ott meg kell bontani a csövet bele a flakonba azt utána addig nyomatod az ablakmosást amíg ki nem ürül
2013. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom megéri-e egy kb. 200 Ft-os ablakmosó megmentéséért megbontani a rendszert :)
2013. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérj az orvostól egy injekciós fecskendőt, tegyél rá egy rá passzoló műa.csövet és szívd ki belőle.


Vagy ha van valami egészségügyi dolgozó a családban, baráti/ismeretségi körben, tőlük lehet kérni, hogy hozzanak neked egy (lehetőleg minél nagyobbat!)


Én is így szedtem ki belőle, szerencsére nem volt sok benne.

2013. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz már vele. Ha csak az a cél, hogy ne keveredjen a télivel, akkor locsold ki. Az kb. 2 perc.

Megmenteni a benne lévő 1-2 liter nyárit meg tök felesleges, kb. 200 Ft-ot ér. Azért én nem mászkálnék fecskendőért, pláne nem bontanék meg semmit. :)

2013. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!