Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 ccm3-es motorral lehet...

Spongya Bob Kocka kérdése:

125 ccm3-es motorral lehet autópályán közlekedni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Igazából csak uszállyal vagy tengeralattjáróval nem lehet.

Az más kérdés, hogy szabad-e. És igen, szabad, amennyiben a papírjai rendben vannak, van megfelelő jogsid rá, és rendelkezel érvényes pályamatricával is.

2013. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Sceptik : meg pl. Segedmotoros kerekparral sem lehet .


Kerdezo : igen lehet, minden olyan egyebkent kozuti kozelkedesrr alkalmas jarmuvel mehetsz ott,ami onerejebol legalabb 60km/o folyamatos sebessegre kepes

2013. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sceptik : meg pl. Segedmotoros kerekparral sem lehet . "

Magyar nyelvtan 1-es...

Lehetni lehet gyalog is, bicajjal is, lovaskocsival is...

Csak nem szabad. Felmehetsz akármivel amivel tudsz, csak hamar kiszednének, meg kapnád a szép bírságot. De fel lehet menni.

2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyelvtanyzseni heeegany : telefonrol eleg nehez ekezetekkel irni,de gretsy professzor urral minek is vitakozzon az ember . Valoban fizikailag lehetseges ,felhajthatsz,maximum minden ilyet hulyet agyonvag valami . de ezzel az erovel megolhetsz barkit,mert lehet,csak nem szabad,vagy leugorhatsz a hidrol a dunaba mert lehet csak nem szabad...sot szerintem tedd is meg.
2013. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ékezetek hiányával semmi bajom nincs.

" de ezzel az erovel megolhetsz barkit,mert lehet,csak nem szabad,vagy leugorhatsz a hidrol a dunaba mert lehet csak nem szabad...sot szerintem tedd is meg"

Embert ölni lehet, csak nem éri meg.

Hídról leugrani lehet, de árt az egészségnek.

És attól mert nekem nincsenek szövegértési problémáim még nem leszek öngyilkos. Tudom, hogy manapság az a divat ha valaki analfabéta. De én nem követem a divatot.

2013. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!