Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel erősebb egy 62Ah-s...

Mennyivel erősebb egy 62Ah-s mint egy 55Ah-s akkumlátor?

Figyelt kérdés
Sziasztok akkumlátor vásárlás elött állok a jelenlegi egy 55Ah 480A-es akkumlátor. Kinéztem egy 62Ah 540A-es akkumlátort. Szerintetek ez elegndő az autómba?
2013. nov. 24. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól működött az autó az 55-ös akkuval, akkor a 62-essel is jól fog.
2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyári értéknek megfelelő elég az autóba. Szóval ha nagyobbat teszel bele értelem szerűen az is jó lesz.
2013. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont van egy erősítő és egy mélyláda beszerelve és ezért szeretnék egy kicsivel nagyobbat mert a mostani már régi és a telet biztos nem bírná ki. Akkor szerintem a 62Ah-st fogom venni néztem egy 72-est is de az nagyon szűkösen férne be.
2013. nov. 24. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Exide Excell akksikat ajánlom. Az enyémben 44Ah-ás van de 440A az indítóárama. A nagy akksi csak akkor fontos ha álló motorral akarod hallgatni a zenét.
2013. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!