Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhifit szeretnék építeni,...

Autóhifit szeretnék építeni, de hogyan és miként?

Figyelt kérdés
Az autó egy E36-os BMW (4 ajtós). Az ötlet ma pattant ki a fejemből, tehát ehhez mérten azt sem tudom mi micsoda, az anyagi keret olyan 100.000 forint. Igényes tisztán szóló hangrendszert szeretnék, tehát nem egy "felvágós" mélyládát, hanem én szeretném élvezni a zenét a kocsiban! Bármilyen tanácsot, észrevételt, komplett rendszer ötletet szívesen veszek! Még1x mondom, hogy 0 tudásom van ebben a témakörben.

2013. nov. 24. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem e36van és hidd el egy sima mélyláda hihetetlen sokat dob... a gyári hangszorok ha megvoltak/vannak vigyázva hihetetlenül jol szolnak ezért nem cseréltem... 800W os macc audio mélyláda van nekem betéve macaudio erősitövel és gyönyörüen szol igy pont annyit ad hozzá amennyi kell (sedanba máshogy szol ugye) egy jo Xplod fejegységem hajtsa.. a kábelek is fontosak ugy kell választani hogy megfelelő teljesitményhez megfelelő vastagságu és minöségü legyen..:)
2013. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 driverboy ***** válasza:
hello uram, próbáltam neked küldeni egy üzenetet a kérdéseddel kapcsolatban, de a rendszer nem engedte a trágárság miatt, pedig semmi trágár nem volt benne a világon... ha érdekel amit irtam jelezd valahogy. :)
2013. nov. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem valami privát dolog, amit írni akarsz, akkor írd ide nyugodtan!!
2013. nov. 29. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!