Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósoktatót javasolnád...

Melyik autósoktatót javasolnád, és miért? És melyiket nem, és miért?

Figyelt kérdés
Ès azt is írjátok meg légyszi, hogy melyik településen melyik suliban tanít!

2013. nov. 25. 15:10
 1/5 Sinead ***** válasza:
Ha Pesti vagy és Pécsi oktatót ajánlunk, átjárkálsz oda mindig, mert ő a legjobb oktató a világon? Kétlem. Besétálsz egy autóssuliba és kész. Lesz ott pár oktató, elbeszélgetsz velük ha akarsz és választasz. Úgyis kiderül az első vezetős napon hogy bunkó fäsz, vagy rendes. Ekkor pedig még nem késő oktatót váltani.
2013. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt legalább elmondhatnád hogy hol laksz.Vagy utaznál napi 460km-t is egy oktató miatt?Kétlem.
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értettétek a kérdést. Nem az a feladatotok, hogy minősítsétek a kérdést, hanem továbbra is az a kérdés, hogy melyik oktatót ajánlanád és miért, vagy melyiket nem, és miért nem? Szellemi fogyatékosok válaszát nem kérem.
2013. nov. 25. 21:21
 4/5 Sinead ***** válasza:
Bocs, tényleg én vagyok a hülye.
2013. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb embernek akinek van jogsija egy suliban végezte el, így általában csak arról az egyről tudnak nyilatkozni. és szekszárdon a bubo autósiskolánál tanultam, kismotort és kocsit is, szerintem érti a dolgát.
2013. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!