Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egyik átalakítás...

Szerintetek egyik átalakítás vonzza a másikat?

Figyelt kérdés

Van egy Volkswagen Borám.

Szeretném az elejét kicsit kipofoztatni, egyedibbé tenné.

A fényszórók morcosítására, jel nélküli hűtőrácsra gondoltam, illetve az első lökhárítót is kicsit "átszabatni", azt is egyedibbé alakítani.

Egy haver szerint viszont, ha a lökhárító nem a gyári és esetleg alacsonyabb lesz, akkor hülyén néz ki, hogy ha csak az van megcsinálva és meg kell akkor már 2 oldalt a küszöböket és a hátsó lökhárítót is csináltatni.

Szóval egy komplett body kit-et.

Én viszont nem biztos, hogy ennyire sokat szeretnék rákölteni egyszerre.

Szerintetek is vonzzák egymást ezek az átalakítások, vagy nem zavaró, ha egyenlőre csak az eleje lenne átépítve ?



2013. nov. 26. 15:50
1 2
 11/18 Beviz Elek ***** válasza:

Kinek mi...

Nekem nem tetszik mert ha ennyire leülteted, szinte semmit sem rugózhat az autód és nagyon fog rázni. Az útminöség miatt ilyen felniket sem tennék fel. Nem is beszélve a használhatatlanságáról mikor pesten egy zsebkendönyi helyre állsz fel 2 kerékkel a padkára. Vagy csak a népligetnél a híd alá parkolsz...


Én inkább feltettem egy nagyobb lököst, alacsonyabbnak tünik, de ugyanolyan kényelmes. Picit kell vigyázni, hogy ne akadjon fel...


Felni egyel nagyobb, picit szélesebb, de nem túl vékony a gumi

2013. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, ízlések és pofonok. De én nem Pesti vagyok, hanem fehérvári ezért nem okoz akkora gondot :)
2013. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én pont a porig ültetéstől, meg ezektől a felniktől vagyok rosszul.

Ez nem idevaló.

Amúgy, ha megnézed őket, akkor hamar rájössz, hogy Ők nem olyan autókat építenek, amiket olyan sokan kiröhögnének, amik olyan ocsmányok lennének ;)


[link]

2013. nov. 26. 20:29
 14/18 Beviz Elek ***** válasza:
Ha kész lesz az enyém, majd rakok fel képet és el lehet dönteni, hogy jó-e ültetés nélkül:)
2013. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Felőlem olyanra építitek amilyenre akarjátok, csak azt jegyezzétek meg, hogy senki nem fogja megvenni,mert első gondolat az lesz, hogy ez egy hülyegyerek autó, kitaposott motorral, visszatekert órával.


Míg egy ültett autónál 10 perc visszarakni a gyári futóműt.

2013. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Beviz Elek ***** válasza:

Nem is tervezem eladni. Megvettem a kisebbmotoros alapfelszereltségüt és beleszerettem. 2 év után eladtam, megvettem ugyanabból a nagymotoros szinte legnagyobb felszereltségüt (kiv automata váltó és immobiliser). Ezt csinálgatom (csinálgatnám) meg nagyon szépre.


Nem tervezem eladni, mert pont ilyet akartam és mert ha minden összejön, jó befektetés lesz

2013. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Itt valami fogalomzavar van.

z autó sosem befektetés, mert nem jön vissza, amortizálódik.

A tuning autó végképp nem. Befektetés helyett inkább pénztemető.

2013. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Beviz Elek ***** válasza:
Ha minden összejön, akkor pénzt fog csinálni. Csak elötte sokat kell gyüjtögetnem:)
2013. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!