Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gömbcsukló probléma. Gond...

Spongya Bob Kocka kérdése:

Gömbcsukló probléma. Gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Első lengőkarok talán, de nem értek hozzá. Nem rég volt a Suzukink szerelőnél és a nagy részét meg is csinálta a problémáknak, de egy dolgot kihagyott majd 1-2 hét múlva lesz csinálva, az pedig a fent említett dolog. Ha esetleg rosszul írtam vna, a lényeg, hogy a kormánnyal kapcsolatos. Mikor 1 vagy 2-be fordulunk szűk utcákban akkor kattog. Azt mondta az autó tulaja, hogy ha menet közben kiugrik akkor kormányozhatatlanná válik a jármű. Az a baj ezzel, hogy napi szinten kötelező vele járnom, ráadásul legtöbbször autópályán. MÁS LEHETŐSÉG NINCS mielőtt vki elkezdene okoskodni! Sajnos a javíttatásra is minimum 1-2 hét múlva lesz lehetőség. Eddig nem gondoltam vna, hogy a probléma ilyen komoly, tegnap közölték. :S

2013. nov. 27. 16:30
 1/10 A kérdező kommentje:
További kérdés, hogy 1-2 hétig még közlekedhetek-e vele probléma nélkül? Több mint féléve kattog már lassú fordulásnál, de most derült csak ki miért.
2013. nov. 27. 16:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor mitől félsz? Olyan sűrűn forogsz az autópályán? Ha jól tudom, ott nincsenek éles kanyarok! A legrosszabb ami történhet, az az, hogy városban kiakad, és megáll az autó, aztán hívhatod az autómentőt.
2013. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak forgás közben akadhat ki?
2013. nov. 27. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gömbcsukló probléma, illetve nem kormánygömbcsukló, hanem féltengelycsukló hiba lehet. Ezzel általában még elég sokat el lehet menni és ha szétesik, max. reccsen egyet és megáll az autó. Utána már csak tréler, vagy vontatás. Azért a végítélet közeledtével egyre jobban fog recsegni-ropogni, így jól behatárolható, hogy mikor kell beállni a szervizbe. Kerülni kell a koppanásig alászedett kormánnyal való fütyülő kerekes elindulást!
2013. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két kocsid van? Egy Bora, meg egy Suzuki?
2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi van? Ezt miből szűrted le?
2013. nov. 28. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Jah bocs összekevertelek valakivel :)


Elég sok baja lehet annak a suzukinak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__509..


Azt hittem, hogy az egyik VW Bora-s kérdést te tetted fel. Bocs

2013. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát jah. Hétfőn lerobbant az autópályán utána meg egy nagyváros egyik nagykörútján. Élvezet vezetni...
2013. nov. 28. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem minden Suzuki megölhetetlen? :)
2013. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem :D
2013. nov. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!