Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kivillant az autómban a check...

Kivillant az autómban a check lámpa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 2003.09 havi Daewoo Nubira 1.6 sx kombim, néha kivillan a check lámpám egy kis ideig vagy ameddig újra nem indítom a kocsit, amikor világít csak többszöri próbálkozás után tudom elindítani és akkor is elég nehézkesen és az elején az alapjárat egyenletlen, de később semmi baja. Mi lehet a baja? A szerelő azt mondja hogy mivel ezek még a hibakódot nem tárolják ezért hiába teszi fel szondára, és persze olyankor pont nem világít mikor ott vagyok a szervizben.

2013. nov. 28. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy átkell nézetni mechanikusan is tehát nem szondával.

Ezekkel az a baj főleg hogy nemtudod elindítani hogy valószínű vagy kivan kopva valami az indítónál, vagy ami még gyakori hogy vezérlő hibája van. Fene tudja hosszú útra szerintem ne indulj el vele. Próbáld elvinni másik szerelőhöz általában ott könnyebben megmondják mi lehet a bibi. Az hogy a szerelőnél nem villan fel az 1 dolog de biztos valami hibája van, lehet átkell nézetni az összes vezetéket meg az összes elektronikai berendezéseket. Nem lehet hogy bukkanóknál világít fel a lámpa? Célszerű lenne kifigyelni hogy az kb mikor szokott előfordulni, mert nekem a passatomnál hasonlóan jelzett amikor a hűtőrendszer halt meg.

2013. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy a pótkulcs miatt van ez az egész? Mivel a másik kulcsa elveszett ezért most a pótkulcsot használom, és lehet hogy valamit nem érzékel? Illetve még azon gondolkodtam hogy a hűtő rész tűz forró lehet hogy ez miatt van?
2013. nov. 28. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha világít a check lámpa, akkor vidd el hozzáértő szerelőhöz és ő majd kiolvassa.
2013. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!