Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nektek kéne egy 2013-as,...

Ha nektek kéne egy 2013-as, tehát új s nem használt TEREPJÁRÓ, mit vennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon elharapóztak ezek a SUV-ok.. Jeep Cherokee, Range Rover, stb. Mind átmentek divat SUV gyártóvá. Van még egyáltalán igazi terepjáró?
2013. nov. 30. 09:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és lenne rá bármennyi pénzetek!
2013. nov. 30. 09:19
 2/5 anonim ***** válasza:
lada niva
2013. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lada Niva

Mercedes G osztály

Jeep Wrangler

Land Rover Defender

UAZ Hunter

2013. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dustert, a második kiadást. Nem azért, mert annyira nyomatják mostanában a reklámjait az autósmagazinok, hanem mert ár/érték arányban verhetetlen. Az erősebbik dízellel és összkerékhajtással venném meg. Így igazi terepjáró. A Duster valójában Renault (ettől eltekintve nagyon megbízható), Nyugat-Európában kapható Renault emblémával az orrán és Nissan Terranoként is ("The Terrano is the first badge engineered product in India by Nissan, based on the Renault Duster"/motorbeam.com).
2013. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most nézegettem Nissan Navarát vagy Mitsubishi L200-ast, terepjáró szó hallatán nekem rögtön ezek jutnak eszembe. Még talán egy Mitsubishi Pajero, de a többség valóban elkényesedett crossover hatást kelt.


Land Rover-ek közül van még igazi terepjáró, pl. a Defender még megmaradt annak, aminek kitalálták. Range Rover már más tészta...

2013. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!