Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van a használtmotor piaccal...

Mi van a használtmotor piaccal?! Hová tűntek a motorok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már gyerekkorom óta motorozok, elkezdtem a ranglétra aljától(simson, 125, majd 250-es cross motor, de ezt túl nagynak éreztem magamnak)... Mivel meg lett a korlátlan jogsim, szeretnék egy nagyot ugrani és egy komoly utcai motorban gondolkodom. Utcán motoros tapasztalatom viszonylag kevés, de már 11 éve motorozok, vagyis megtanultam kezelni és tisztelni a gépet, és 6 éve van B kat. jogosítványom, tehát közlekedni is tudok normálisan.


450.000 ft-ot szeretnék rászánni a motorvásárlásra, 200.000 tartalékom van az átírásra és a javításra, és tavaszig még 200.000-t szeretnék motoros ruházatra költeni. Ebben az árkategóriában szeretnék venni a köv. típusok közül:


- Suzuki gsx-r 600/750

- Suzuki drz 400

- Yamaha R6

- Kawasaki zx-6r

- Honda cbf 600 F4

- Honda cb 600f hornet


A KÉRDÉS:

Tavaly télen az összes típusból 400-450e között minimum 6-7 normális állapotú volt. Idén nem találok egy normálisat sem...


JANUÁRRA LEHETSÉGES, HOGY A TAVALYI ÁRON TALÁLOK ILYEN MOTORT???



2013. dec. 1. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

" Idén nem találok egy normálisat sem... "


-hát,nagyon sajnálunk......

2013. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarország jobban teljesít, nincsenek rászorulva a népek, hogy eladják a motorjukat. :)


De félre tréfa: nem ráérsz keresgélni áprilisig? Állíts be a hasznaltauto.hu-n egy autóvadászt, és ha valaki listáz egy neked való darabot, majd kapsz egy email értesítőt. Ha csak februárban veszed meg, akkor se mardtál le semmiről, -10-ben és húsz centis hóban nem lehet motorozni.

2013. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár éve követem a használt motor piacot, hidd el, semmivel sem olcsóbb ősszel vagy télen a motor, mint tavasszal. Sőt, tavasszal néha ugyan olyan áron 2-3x-osa a választék!


Úgyhogy ezen kár izgulnod.

2013. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A választék megnagyobbodással teljesen egyetértek, viszont az árral már nem annyira. :( Tavaly 400.000-ért kinéztem egy R6-ot a közelben, meg is néztem, szinte tökéletes volt. Idén kb. 550-től vannak a használható darabok. :(


Azért szeretném január-februárban megvenni, hogy ha esetleg valamilyen rejtett hibája akad, alkatrészbeszerzéssel együtt összeálljon április 1-re. :)

2013. dec. 1. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy egy jó áras példányra valaki hamar lecsapott. Ehhez szokj hozzá, jó áron jó állapotú gépeket elkapkodják a nepperek hamar, napok alatt. Ez nem évszakfüggő.
2013. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!