Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 N-re lehet indexet...

Simson S50 N-re lehet indexet szerelni?

Figyelt kérdés
Van egy S50-es simsonom, és nem tudom h lehet-e rá szerelni indexlámpát, és ha lehet kb mennyiért?

2013. dec. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiépíted a töltő áramkört: töltő tekercs, fesszabályzó, akku, egyebek. Aztán felszereled az indexeket...

Itt egy rajz, ami nincs a te mocidon de a rajzon rajta van, azokat kell megcsinálni:

[link]


Viszont ha már ennyire belenyúlsz, akkor érdemes 12V-os rendszert csinálni, és a világítást is átépíteni 12V-osra, mert ahhoz már csak egy tekercs kell.

2013. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél!! :)
2013. dec. 2. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Én S51N-re kötöttem be indexeket és bőven 30, de inkább 40 ezresembe fájt. Ha ugyanúgy beleéled magad mint én akkor egy nap alatt megvan.

Jó tanács, ha már úgy is lesz akksi a gépedben:

Én a féklámpát mivel oly lassan "villant" fel a gyújtáskapcsoló 59-es lába helyett a 15/51-es lábára kötöttem, így mikor a fékpedálra lépek késlekedés nélkül felvillan a lámpa anélkül hogy a helyzetjelző pislákolna. Ha pedig nincs akksi a gépben, csak egyszerűen átrakom az 59-es lábra, hogy akkor is ha lassan de működjön.

Jó munkát

2013. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!