Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes a hasznalt...

Szerintetek érdemes a hasznaltauto.hu nevű oldaalról autót vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 14:40
1 2
 1/13 Dörmögő ***** válasza:
97%
Azt nem az oldalról vásárolod csak ott keresed meg a hirdetést.
2013. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
egyszer vettem onnan kocsit de átverés áldozata lettem mert elromlott benne az olaj fekete lett ki kellett cserélni egyből vásárlás után, meg álállítódtak a felnin a porvédők hiába tettem be vízszintbe mentem vele és mindig elálltódott, aztán inkább tettem rá egy dísztrácsát.
2013. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát Magyarországon nem nagyon van más, életképes hirdetési felület az autók számára, szóval más alternatíva nem nagyon van, ha látni szeretnéd a teljes kínálatot.
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon. De ha igen, akkor is csak magánszemélytől, és a közepes árfekvésűeket, amik kipróbálva is jók. Mondjuk még mindig több értelme van, mint külföldről behozatni, és azzal $zopkodni.


Legjobb, ha ismerőstől veszel használtan kocsit, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor némi keresgéléssel meg utánajárással idősebb férfitól, szép állapotú autót.

2013. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

2-es.

És azért a használtautó.hu volt a hibás, hogy neked bajod volt az autóval?


Kérdező:

Ez az oldal arra való, hogy kinézd magadnak az autót, aztán elmész, és megnézed élőben. Itt már semmi szerepe nincs az oldalnak.

2013. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"Legjobb, ha ismerőstől veszel használtan kocsit, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor némi keresgéléssel meg utánajárással idősebb férfitól, szép állapotú autót."


Igen, ha szeretnéd megrontani örökre a kapcsolatotokat.


Az idősebb férfiról pedig nagyapám jut eszembe, aki a városban kettesben közlekedett az egykettes zsigával, mert szerinte ott még nem kell hármast váltani.


Nekem is az a véleményem hogy a használtautóponthu-n szinte minden autó fenntvan, onnan kell mazsolázni, aztán már te döntöd el hogy kereskedőtől nem, vagy külföldről hozottat nem, vagy amit akarsz. Az csak egy hirdetési oldal.

2013. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
# 4 Miért kell lepontozni? Az okosabbja tényleg úgy vásárol, ahogy leírtam.
2013. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

# 6

Attól, hogy leírtál egy ilyen hatásvadász hülyeséget, meg hoztál 1db. ellenpéldát, nem lesz igazad.

2013. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szaladj körben az ismerőseid között, kérdezd meg hogy kell közlekedni/használni egy turbós autót, hogy indítod-állítod le ha hosszú életű kettős tömegű lendkereket akarsz és még sorolhatnánk. Csak pislogni fognak, nem válaszolni. De nyugodtan vegyél tőlük autót :)
2013. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez az oldal arra van, hogy aki meg szeretné hirdetni a kocsiját eladásra, megtehesse úgy, hogy minél több ember lássa a hirdetést.

Nem az oldaltól veszed a kocsit, hanem a hirdetőtől, legyen az kereskedő vagy magánszemély. Az, hogy a meghirdetett kocsi milyen állapotban van, már nem az oldaltól függ.


Őszintén szólva, ez elég buta egy kérdés volt.

2013. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!