Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek...

Ti milyen autót vennétek kb.1,5 millió Ft-ért?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én nem költök ennyit autóra.

Ugy is összetörik vagy szétrohad vagy ellopják vagy valami gánnya lesz ami miatt fabatkát sem ér.

Vennék egy jobb vasat 5-600-ból és a többi pénzt eltenném olajcserére téligumira felnire ilyesmire.

Vagy ha muszály lenne ezt a pénzt elverni autóra valami terepjárót vásárolnék belőle. Mondjuk én vidéki vagyok és brutál utak akadnak erre. Hiába tetszik a need for speed autó ha otthagyom a futóművet az első kátyúba.


Én csakis japán vagy német autót venék veszek.

Talán ez alól kivétel a volvó meg a ladaniva. Ezek ugyanis örökéletűek.

Egy olasz autó meg egy hermetikusan zárt garázsba képes szétrohadni magától.

2013. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bővítsd ki a kérdést légy szíves.Mire kell az autó,hol akarod használni ,rövidtávok vagy hosszú távok megtételére kell e ,Benzin vagy dízel üzemű autót akarsz,kicsi vagy nagy autó kell? STB
2013. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Na igen, hát van aki nagycsaládos, az ennyiért kisbuszt vesz, egy átlagos család kombit, egy egyedülálló idősebb férfi sedan-t, egy fiatal pedig coupe-t, vagy 3 ajtóst, ha pedig kulák, mondjuk kertesház, garázs, akkor cabiót. Egy vadász pedig nyilván terepjárót vesz. Plusz olyan is, aki olyan helyen lakik...


Másfél millióból sokfélét lehet venni és jókat is. Én ennyiért anno Mercedes clk-t vettem.

2013. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bmw e46 316i vannak szépek jó autók biztonságos még is bmw nem fogyaszt sokat jó vezetni és nem szerviz igényes pl. Ezért nem sok extrás vagy valami hasonló:

[link]

2015. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!