Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5. 000. 000-ért melyiket?

5. 000. 000-ért melyiket?

Figyelt kérdés

Csak dízel érdekel sokat Fogok utazni!


LEXUS IS

[link]

HONDA ACCORD

[link]

TOYOTA AVENSIS

[link]

MAZDA 6

[link]


A linkek csak illusztrációk!

Ja és a német autók nem érdekelnek!



#Mazda 6 #Honda.Accord #Toyota.Avensis #Lexus.IS
2013. dec. 1. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Felkeresném az általad felsorolt márkák kereskedéseit ( vagy honlapjukat), biztosan náluk is van valami prémium használt autó program, mint a német márkáknál. Ha van, akkor ott hamarabb megtalálod a tutit:)
2013. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!Köszi a hasznos tippet utána nézek ilyenre nem is gondoltam!De tényleg ha tehetném mindegyiket megvenném mert mindegyik tetszik nagyon,de sajna csak egyre futja és abból is használtra! :(

Tudom lehet hogy fanatikus vagyok,de valakinek a BMW-kért és a többi német autókért rajong ,de én a japo járgányokat kedvelem jobban,bár igaz a mai világban már minden csak tömeg gyártott és úgy igazából nagyobb különbségek nincsenek azonos kategóriákon beül.de ez van fanatikus vagyok XD

2013. dec. 1. 18:37
 3/5 phoenix25 ***** válasza:
Lexus vagy Mazda 6 de inkabb Mazda 6 fogyasztas meg alkatreszek szempontbol.
2014. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyiket választod is, nem bánod meg :)
2014. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Toyotát venném, vagy a Hondát.
2014. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!