Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 GL kis autóm...

Opala kérdése:

Suzuki swift 1.3 GL kis autóm van. Két éve vettem egy aksit (banner), ami 6 nappal a szavatossági ideje után (nyilván mivel nő létemre elfelejtettem törődni vele és ritkán járok, lemerült) tegnap töltőre raktam, (6-onvolt) mára 0-ra merült. Megöltem?

Figyelt kérdés
Milyen aksit érdemes venni? A szervízre nem merem magam rábízni. (sorry, de nincs túl jó tapasztalatom)

2013. dec. 2. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

"Megöltem?"


Hehe, ez aranyos :D


Mit értesz az alatt, hogy "... tegnap töltőre raktam,(6-onvolt) ..."?

És milyen használati mennyiséget jelent az, hogy 'ritkán' jársz vele?

2013. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
havonta 2-3 alkalommal. 6 Amperon állt..ma reggelre 0 ra "töltődött".
2013. dec. 2. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért van mert feltöltötte. Ahogy elkezd "megtelleni" az akksi úgy csökken a töltőáram. Semmi baja nincs az akksidnak. Nyugodtan indítsd be. :)
2013. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az ampermérő az átfolyó áram sebességét (időegységenkénti mennyiségét) méri, úgymond. Minél éhesebb az akksid, annál gyorsabban nyeli az első "áramkortyokat". Aztán ahogy kezd jóllakni, úgy tölti az áramot egyre komótosabban, míg mire jóllakik, tele lett, addigra az ampermérő is 0-t mutat.
2013. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)))) Ez teljesen logikátlan a számomra, de mindjárt ki is próbálom.
2013. dec. 2. 08:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Jobb, mint új korában. Szép napot!
2013. dec. 2. 09:18
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem logikátlan...hülye példa de ha tankolsz a kocsidba és fullra tele akarod akkor a végén sem nyomod már maxon hanem játszol a pisztollyal h férjen még bele nem?
2014. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!