Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Agila télen nem indul....

Opel Agila télen nem indul. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Csak télen jelentkezik, vagyis mikor hűvös van. Akksi jó (szerelő kimérte), próbálja hajtani is a motort. Lökésre viszont simán beindul pár méteren belül. Már sok szerelőnél voltam (villamossági és autószerelő), de nem tudják mitől van. Minden nap megyek vele, de már másnap nem indul.
2013. dec. 2. 09:45
 1/6 Whitzerai válasza:
Szerintem technikai probléma lehet.
2013. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van a B Corsámmal. Én kicseréltem az aksit, mert azt gondoltam az a ludas, az újjal pörgeti, de csak sokadikra indul be, de egyelőre amióta az új aksi van, mindig beindult. A régivel is sokadszorra indult be, de egy hideg reggel a sokadikra már gyengült és be sem indult, akkor be kellett tolni, így vettem egy új aksit, de a probléma nem oldódott meg (teljesen). Ja, és meleg motorral már pöccre indul, hideg motorral viszont nagyon könnyen lefullad, és újra elindításkor meg üresben alapjáraton lefullad.
2013. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gyújtásra tippelnék. Ha az önindító teker, az akku jó, akkor más nem lehet. Elvégre ha egyszer beindul, de nem áll le, nem is fulladozik, akkor más (pl üa. ellátás) nem lehetséges. Mielőtt nekiállsz súlyos ezreket költeni a dologra, tisztítsd ki a szűrőket, szívó részét a motornak!
2013. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert csak akkor jelentkezik ez, ha beáll a hideg. Nyáron semmi gond. Tavaly télen is volt ilyen problémám, de amint melegebb lett, megszűnt. Most ismét hideg és nem indul.
2013. dec. 4. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kifejtenéd kicsit bővebben, hogy miért nem indul? Az önindító normálisan, szépen teker, csak nem akar elindulni a motor? Vagy az önindító is beteges? Van esetleg valami nem megszokott?
2013. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen teker az önindító, csak nem akar elindulni.
2013. dec. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!